TECHNIK/MONTÉR VÝTAHŮ

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Rozumíte zdvihacím zařízením a máte platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb.? Jste fyzicky zdatný? Pak hledáme právě Vás! Mezinárodní výrobce výtahů a eskalátorů hledá posilu na pozici: TECHNIK/MONTÉR VÝTAHŮ (35 - 40.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Kontrola a kompletace materiálu
  • Montáž výtahu podle metod koncernu
  • Oživení zařízení
  • Výměna starého zařízení za nové
  • Spolupráce s montéry a mistrem

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ elektro - obor výtahová technika vítán
  • Platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb. § 6 (výtahář § 5)
  • Fyzickou zdatnost a manuální zručnost
  • Zodpovědnost, samostatnost, pečlivost

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • 3 dny zdravotního volna - "sick days"
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • Příspěvek na jazykové kurzy
  • Vstup zdarma do sportovních a relaxačních zařízení
  • Mobilní telefon iPhone i k soukromým účelům
  • Technické vzdělávání a zvyšování kvalifikace/certifikace
  • Práce ve stabilní a silné společnosti
  • Práce je vhodná pro muže i ženy

  • Místo výkonu práce: Praha a blízké okolí

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hanslikova@acjobs.cz.