.NET DEVELOPER E-HEALTH ŘEŠENÍ (30 -70.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jsi absolventem SŠ, nebo VŠ a máš znalosti s programováním v .NET a Java? Rád bys rozjel kariéru jako programátor v Brně? Pokud ano, neváhej a pošli nám svůj životopis!

Pracovní náplň

  • vývoj desktopových aplikací v .NET
  • vývoj webových aplikaci částečně i v Java
  • vývoj podpůrných nástrojů
  • vedení technické dokumentace
  • spolupráce s vývojovými týmy

Co požadujeme?

  • základní znalost programování v .NET
  • zkušenosti v Java výhodou
  • anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • znalost jiného programovacího jazyka výhodou

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • bonusový mzdový systém
  • možnost kariérního růstu
  • celofiremní vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • práci v příjemném kolektivu

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.