SCRUM MASTER

Neaktivní nabídka

60000 - 100000 Kč

Máte zkušenost na pozici Scrum Mastera? Rád/a byste pracoval/a s nejmodernějšími technologiemi a podílel/a se na rozvoji systému pro více než 3 miliony uživatelů? Tak neváhejte a zašlete svůj životopis ještě dnes! SCRUM MASTER

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za vedení agilního týmu
  • Plánování a realizace stanovených cílů
  • Podpora týmu softwarových inženýrů
  • Udržování kontaktů s obchodními partnery

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání – ideálně v oboru IT
  • Předchozí praxi na pozici Scrum Mastera
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Orientaci v softwarovém inženýrství
  • Schopnost řídit tým, řešit konfliktní situace

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené, 4 sick-days
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Roční mzdový bonus
  • Hrazené obědy, občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na mobilní tarify i pro rodinné příslušníky
  • Různorodé vzdělávací kurzy

  • Místo výkonu práce: Brno nebo Olomouc

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.