VSTUPNÍ KONTROLOR PRO MEZINÁRODNÍ SPOLEČNOST

Neaktivní nabídka

20000 - 25000 Kč

Baví Vás pracovat v oddělení vstupní kontroly? Máte v ní praxi a rádi byste ji zúročili v prostředí silné mezinárodní společnosti? Potom hledáme právě Vás na pozici VSTUPNÍ KONTROLOR PRO MEZINÁRODNÍ SPOLEČNOST na Břeclavsku! Mezinárodní výrobní společnost hledá nového kolegu na pozici: VSTUPNÍ KONTROLOR PRO MEZINÁRODNÍ SPOLEČNOST (20-25.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • monitorování a zajištění kvality
  • uvolňování dílů do výroby
  • provádění testů a zkoušek dílů
  • podílení se na řešení neshod
  • spolupráce s výrobou
  • měření a laboratorní zkoušení

Co požadujeme?

  • vzdělání v technickém oboru
  • zkušenosti s kontrolou kvality
  • praktické zkušenosti s používáním měřidel
  • znalost anglického nebo německého jazyku výhodou
  • znalost práce v MS Office

Co nabízíme?

  • práci pro silnou společnost s mezinárodním postavením
  • 5 týdnů dovolené, závodní stravování
  • příspěvek na dojíždění a penzijní připojištění
  • kurzy jazyka, možnost dalšího vzdělávání
  • příspěvky na zdraví a volný čas, firemní akce

  • místo výkonu práce: Břeclavsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.