PODPORA PRODEJE, PŘÍPRAVÁŘ(KA) NABÍDEK

mzdové ohodnocení

Brno - město

Pro českou společnost PUMPA, a.s. zabývající se prodejem a servisem čerpací techniky hledáme posilu na pozici:

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vyřizování poptávek (jednoduché i složitější, ZIP soubory)
  • zpracování nabídek
  • vyřizování objednávek
  • čtení a chystání smluv
  • práce s firemním systémem NAVISION
  • komunikace se zákazníky a dodavateli
  • zpracování souborů a analýz
  • jedná se o práce z kanceláře

Co požadujeme?

  • alespoň SŠ vzdělání
  • aktivní znalost práce s MS Excel (tabulky, funkce)
  • ochotu učit se novým věcem
  • dobré komunikační schopnosti
  • důslednost, zodpovědnost, spolehlivost
  • logické myšlení
  • odolnost vůči stresu
  • zkušenosti z obchodní nebo výrobní sféry
  • komunikativní znalost anglického jazyka vítána, není podmínkou

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní české společnosti s mezinárodním přesahem
  • 13. mzdu
  • karierní růst
  • práci v moderní kanceláři bez nutnosti cestovat
  • pohodový kolektiv
  • stravenky
  • školení
  • pružnou pracovní dobu
  • místo výkonu práce: Brno Černovice

    životopisy posílejte na adamkova@acjobs.cz