DIAGNOSTIK VOZU - VÝVOJ ASISTENČNÍCH SYSTÉMŮ

Automobily jsou Vaše hobby ? Chcete provádět zkoušky, ladit funkce a ověřovat chování funkcí v daném voze? V rámci pozice byste rád cestoval a prováděl zkoušky a testy přímo v terénu? Rádi byste vykonávali práci, která má smysl a jejíž výsledek za Vámi bude vidět po celém světě? Na výše uvedené otázky jste si odpověděl ANO? Tak mi zašlete svůj životopis, chopte se této jedinečné pracovní příležitosti a začněte pracovat jako DIAGNOSTIK VOZU VE VÝVOJI ASISTENČNÍCH SYSTÉMŮ! Pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy, kteří se o automobily a elektroniku zajímají a chtějí se učit nové věci!

Pracovní náplň

  • Provádění zkoušek na testovacích polygonech
  • Ověřování HW a SW vývojových stavů
  • Provádění validačních zkoušek
  • Vypracování protokolů z měření, sestavování technických specifikací
  • Vycestování 4x ročně na 14 dní do zahraničí
  • Komunikace s dodavateli

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro/automechanik/autotronik apod.
  • Ideálně znalost diagnostiky vozu, orientace v CAN sběrnici atd.
  • Zájem o automobily a nové technologie
  • Anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni
  • Ochotu občas vycestovat do zahraničí
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Manuální zručnost, samostatnost

Co nabízíme?

  • Zkrácenou týdenní pracovní dobu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Jazykové kurzy, školení
  • Cafeterie
  • Neformální akce
  • Možnost vycestování do zahraničí

  • Místo výkonu práce: Mladá Boleslav

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!