VEDOUCÍ ÚDRŽBY - MOSTECKO

Máte praxi s vedením údržby ve výrobní společnosti a jste organizačně schopná a silná osobnost? Pak neváhejte a kontaktujte nás! Máme pro Vás zajímavé uplatnění na pozici VEDOUCÍ ÚDRŽBY s pracovištěm na Mostecku.

Pracovní náplň

  • vedení týmu údržby, organizace jejich práce a dohled nad jejich vytížeností
  • dohled nad opravami a údržbou strojů a zařízení
  • zlepšování systému servisních prací;
  • spolupráce na zvyšování efektivity výkonnosti strojního zařízení a zlepšování kvality
  • účast na jednotlivých projektech v oblasti údržby
  • kooperace s dalšími odděleními v rámci optimalizace dodavatelů strojního vybavení a náhradních dílů

Co požadujeme?

  • min. SŠ technického zaměření
  • praxi na obdobní pozici
  • technické a koncepční myšlení
  • velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • schopnost pracovat s podřízenými pracovníky a jejich motivací k práci

Co nabízíme?

  • zajímavou práci v úspěšné zahraniční společnosti
  • motivující mzdové ohodnocení
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na dopravu
  • pracoviště v okrese Most