JAVA VÝVOJÁŘ OPEN SOURCE PROJEKT (55 000 - 100 000 Kč)

Neaktivní nabídka

55000 - 100000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Jsi absolvent, nebo zkušený profesionál - obojí hledáme, neboť zakládáme nový tým! Chceš se podílet na vytvoření open-source platformy, která sjednotí veškerý software i infrastrukturu rychlovlaků? Díky tomuto systému budou mít cestující informace jako jsou obsazenost vlaku, teplota, rychlost, zpoždění, překážky na trati či Wi-Fi připojení. Tvoř dějiny kolejové dopravy a přidej se k nám!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vývoj sjednocující softwarové platformy
  • Podíl na celém cyklu (design, programování, testování vlastního kódu)
  • Tvorba dokumentace
  • Podíl na architektuře systému

Co požadujeme?

  • zkušenost s vývojem v Java (ideálně Java 8)
  • Zkušenosti s frameworkem Hibernate/Eclipse výhodou
  • Zkušenosti s unit testováním výhodou
  • Zkušenosti s front-end technologiemi výhodou
  • Znalost UML diagramů
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené a dny volna navíc
  • Stravenky
  • Flexibilní pracovní doba
  • Odměny při jubileích
  • Systém kafeterie
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Široké možnosti vzdělávání a mnoho dalších

  • Místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.