ŘIDIČ V OBCHODNÍ FIRMĚ

Neaktivní nabídka

20000 - 23000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáte práci na hlavní pracovní poměr ve společnosti, která si svých zaměstnanců váží? Chcete smlouvu na dobu neurčitou? Pak zašlete životopis na tuto nabídku práce! Česká obchodní společnost hledá kandidáty na pozici ŘIDIČ V OBCHODNÍ FIRMĚ (20000 - 23000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • rozvoz zboží dvakrát týdně na trase Brno-Praha
  • naskladňování a vyskladňování produktů
  • pravidelné inventury zboží
  • spolupráce s ostatními odděleními
  • vedení skladového hospodářství
  • další úkoly zadané nadřízenými pracovníky

Co požadujeme?

  • řidičský průkaz skupiny C
  • SOU/SŠ vzdělání
  • samostatný a zodpovědný přístup
  • znalost práce na PC

Co nabízíme?

  • práci ve stále rostoucí české společnosti
  • přátelský kolektiv ochotný kdykoli pomoci
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • 13. mzdu
  • stravenky
  • práci na jednosměrný provoz, práce pouze všední dny
  • místo výkonu práce: Brno - město