PROGRAMÁTOR CNC STROJŮ

Neaktivní nabídka

20000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Orlicí

Baví Vás strojařina? Máte zkušenosti se seřizováním CNC strojů? Chcete si rozšířit obzor a dále na sobě zapracovat? Výborně, těšíme se právě na Vás! Mezinárodní společnost sídlící v Pardubickém kraji hledá kolegu/kolegyni na pozici: PROGRAMÁTOR CNC STROJŮ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Obsluha, seřízení a naprogramování CNC strojů
  • Práce s výkresovou dokumentací
  • Servis strojů
  • Spolupráce s dalšími odděleními společnosti

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání technického směru, výhodou
  • Praxi s obsluhou CNC strojů
  • Samostatnost a pečlivost
  • Znalost čtení v technické dokumentaci

Co nabízíme?

  • Zázemí prosperující mezinárodní společnosti
  • 25 dní dovolené
  • Firemní paušál
  • Náborový příspěvek, pro příjemnější start
  • Stravování a možnost ubytování za hubičku

  • Místo výkonu práce: okres Ústí nad Orlicí