GASTROENTEROLOG

Neaktivní nabídka

60000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Česká republika

Máte specializovanou způsobilost v gastroenterologii? Máte zájem získat stabilní zaměstnání a převzít zavedenou klientelu? Hledáme vhodného kolegu na pozici: GASTROENTEROLOG

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Preventivní, diagnostická a léčebná péče ve specializovaném oboru gastroenterologie
  • Provádění náročných konziliárních vyšetření
  • Vedení lékařské dokumentace
  • Těsná spolupráce s nemocnicí

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání na lékařské fakultě, obor všeobecné lékařství
  • Specializovanou způsobilost v oboru gastroenterologie
  • praxi na pozici gastroenterologa min. 8 let

Co nabízíme?

  • Nadstandardní platové ohodnocení
  • Týden dovolené navíc
  • Stravenky
  • Možnost využití nemocničního bytu
  • Převzetí stávající klientely
  • Nástup ihned