REFERENT PLÁNOVÁNÍ VÝROBY

Neaktivní nabídka

20000 - 26000 Kč

Máte technicky zaměřené vzdělání a zkušenosti z výrobní firmy? Rádi komunikujete s lidmi, jste organizačně schopní a rychle se učíte? Zajímáte se o pozice z oblasti plánování výroby? Pokud hledáte práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu, tak nám určitě zašlete svůj životopis! Máme pro Vás velice zajímavou pracovní nabídku v mezinárodní výrobní společnosti, a to na pozici: REFERENT PLÁNOVÁNÍ VÝROBY

Pracovní náplň

  • optimalizace výrobních plánů
  • zodpovědnost za materiálové plánování ve výrobě
  • práce s informačním systémem SAP
  • kontrola průběhu daných zakázek
  • řešení krizových situací

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • praxi v oboru – výhodou
  • dobré organizační schopnosti
  • učenlivost, flexibilitu, samostatnost

Co nabízíme?

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • možnost kariérního nástupu
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování
  • nástup ihned

  • místo výkonu práce: okres Ústí nad Orlicí

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.