TECHNIK KVALITY S AJ

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Orlicí

Nasbírali jste zkušenosti v kvalitě nebo strojírenské výrobě a chcete Vaše znalosti využít? Baví Vás testování elektronických součástí strojů? Nemáte osypky z analýz a potřebné dokumentace? Chcete se podílet na projektu, který se přesouvá do České republiky? Domluvíte se bez problémů anglicky a hledáte práci v mezinárodní firmě? Pak neváhejte a napište! Mezinárodní strojírenská společnost hledá posilu na pozici: TECHNIK KVALITY S AJ

Pracovní náplň

  • Uvolňování elektro součástek do výroby
  • Testování těchto součástí strojů
  • Zodpovědnost za sestavení potřebné dokumentace – kontrolní, testovací plány
  • Analýzy rizik

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání strojní
  • Praxi na podobné pozici
  • Komunikativní znalost angličtiny – denní komunikace
  • Znalost práce na PC
  • Komunikativnost, samostatnost, flexibilitu

Co nabízíme?

  • Zázemí silné společnosti
  • Dovolenou navíc
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Dotované stravování
  • Roční bonusy a prémie

  • místo výkonu práce: okres Ústí nad Orlicí