VÝVOJÁŘ C++

Neaktivní nabídka

30000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Baví tě jazyk C++ a rád by ses začlenil do party zkušených borců? Přijď a vyvíjej jedinečný laboratorní analytický software. Neváhej a pošli nám svůj životopis!

Pracovní náplň

  • Vývoj desktopové aplikace
  • Vývoj podpůrných nástrojů
  • Úzká spolupráce s ostatními vývojáři
  • Vypracování technické dokumentace

Co požadujeme?

  • Zkušenosti programování v C++
  • Znalost MFC knihovny výhodou
  • Velkou výhodou zkušenosti s psaním unit testů při vývoji
  • Chuť učit se nové věci

Co nabízíme?

  • 13. a 14. plat
  • Klouzavá pracovní doba
  • Firemní vzdělávání (angličtina/španělština)
  • Práci v kolektivu špičkových C++ vývojářů
  • Místo výkonu práce: Praha