HEAD OF QUALITY

Neaktivní nabídka

až 85000 Kč

mzdové ohodnocení

Tachov

Jste dostatečně zkušený člověk z kvality výrobní společnosti a nechybí Vám manažerské dovednosti, elán a znalost anglického jazyka? V tom případě jste ideálním kandidátem! Mezinárodní výrobní společnost hledá právě Vás na pozici: HEAD OF QUALITY

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vedení oddělení kvality
  • zavádění nových postupů v kvalitě
  • komunikace se zákazníky, dodavateli
  • práce na interních a externích auditech
  • spolupráce na tvorbě vize a strategií společnosti
  • reporting

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ vzdělání
  • znalost anglického jazyka na pokročilé komunikaci
  • předchozí vedoucí zkušenosti v kvalitě
  • praktické znalosti využívání nástrojů kvality a LEAN myšlení

Co nabízíme?

  • práci v mezinárodní výrobní společnosti
  • možnost se podílet na dalším rozvoji společnosti
  • plně hrazené výborné stravování
  • příspěvky na dopravu
  • penzijní připojištění
  • možnost dalšího rozvoje

  • lokalita: Plzeňsko (cca 20 min. od Plzně)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.