ŘEDITEL NÁKUPU - KOVY

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte bohaté zkušenosti z manažerské pozice v oblasti nákupu? Jste technicky zaměření a orientujete se v problematice metalurgie? Ovládáte výborně anglický jazyk a rádi byste ho ve své práci využívali? Jste komunikačně zdatní a máte reprezentativní vystupování? Chcete být součástí úspěšné společnosti, která má co nabídnout? Tak neváhejte a využijte této jedinečné příležitosti! Prosperující obchodní a výrobní společnost s významným postavením na trhu hledá do svého kolektivu nového kolegu/kolegyni na pozici: ŘEDITEL NÁKUPU - KOVY

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za celou oblast nákupu
  • příprava prodejního plánu a rozpočtu
  • zajištění dalšího rozvoje obchodních příležitostí
  • jednání se stávajícími i novými dodavateli
  • vyhledávání nových zdrojů materiálu pro výrobu
  • koordinace týmu podřízených pracovníků a reporting
  • cestování za dodavateli po celém světě

Co požadujeme?

  • zkušenosti z pozice Ředitel nákupu min. 3 roky PODMÍNKOU
  • vzdělání technického směru, ideálně chemie
  • pokročilou znalost anglického jazyka slovem a písmem
  • přehled v oblasti metalurgie a odpadové legislativy
  • manažerské schopnosti, výborné vyjednávací a komunikační dovednosti
  • řidičské oprávnění sk. B (aktivní řidič)

Co nabízíme?

  • perspektivní pracovní uplatnění v oblasti top managementu
  • odpovídající finanční ohodnocení + bonusy
  • flexibilní pracovní dobu, 5 týdnů dovolené
  • služební vůz i pro soukromé účely
  • zaměstnanecké slevy na produkty
  • místo pracoviště: Praha