Specialista kvality

Baví Vás oblast automotive a vyznáte se v kvalitě? Domluvíte se anglicky? Pak hledáme právě VÁS! Společnost, jež je jedním z největších dodavatelů pro automobilový průmysl hledá kolegu na pozici: SPECIALISTA KVALITY

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vedení zákaznických/dodavatelských reklamací
  • Využití norem a metod (G8D, 5S, FMEA atp.)
  • Zastupování QA v projektových týmech
  • Vypracování zpráv a návrhy nápravných opatření
  • Plánování, vedení a příprava auditů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • 2 roky praxe na obdobné pozici
  • Komunikativní angličtinu
  • Němčina - výhodou
  • Samostatnost, kominikativnost a dynamičnost

Co nabízíme?

  • Roční bonus
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Výběr z 8 dotovaných jídel a firemní kantýna
  • Odborné vzdělávání
  • Možnost rehabilitace ve zdravotním středisku společnosti v rámci pracovní doby
  • Family Day
  • Příspěvek na brýle pro děti
  • Práci v silné mezinárodní společnosti

  • Nástup: ihned
  • Místo výkonu: Liberec

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!