ÚDRŽBÁŘ BUDOV A ELEKTRA

mzdové ohodnocení

Liberecký kraj

Máte zkušenosti s údržbou budov a umíte pracovat s elektřinou a jste zvyklý na nepřetržitý provoz? Hledáte-li stabilního zaměstnavatele, neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Mezinárodní společnost sídlící v Liberci hledá kolegu na pozici: ÚDRŽBÁŘ BUDOV A ELEKTRA

Pracovní náplň

  • Zajištění správného technického stavu budov
  • Odstranění případných závad
  • Práce s elektrem (kabely, zásuvky, rozvody)
  • Technická podpora při zapojení strojů

Co požadujeme?

  • SOU či ÚSO vzdělání technického zaměření
  • Vyhlášku 50/1978 Sb. § 6 - podmínkou
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Praxi s údržbou strojů a dalších zařízení
  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu

Co nabízíme?

  • Dotované stravování
  • Jazykové kurzy angličtiny
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • Místo výkonu: Liberec