JAVA VÝVOJÁŘ S GRAFIKOU

Neaktivní nabídka

40000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Umíš programovat v Javě? Baví Tě pracovat s grafickými nástroji? Chtěl bys, aby Tvá práce měla celosvětový dopad? Pokud ano, tak není důvod váhat, odepiš ještě dnes! JAVA VÝVOJÁŘ S GRAFIKOU

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vývoj grafických desktop aplikací v oblasti TV vysílání
  • Inovace st`ávajících aplikací
  • Práce s frameworkem Guice
  • Komunikace s dalšími týmy k dosažení cíleného výsledku

Co požadujeme?

  • Zkušenosti s programováním v Java SE/ EE
  • Zájem o grafické nástroje (Unity 3D, OSG)
  • Zkušenosti s desktopovými aplikacemi výhodou
  • Znalost frameworku Spring výhodou

Co nabízíme?

  • Účast na projektech, jejichž výsledky v TV uvidí celý svět
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost praxe a stáží po Evropě i Americe
    Příspěvek na stravování a občerstvení na pracovišti
  • Moderní pracoviště

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.