ŠKOLITEL INTERNÍCH ZAMĚSTNANCŮ

Neaktivní nabídka

40000 - 55000 Kč

Máte zkušenost se vzděláváním a rozvojem zaměstnanců? Rádi sledujete nové trendy v tomto oboru? Nedělá Vám problém komunikovat v anglickém jazyce? Pak hledáme právě Vás! Mezinárodní společnost hledá novou posilu na pozici: ŠKOLITEL INTERNÍCH ZAMĚSTNANCŮ (40-55.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Rozvoj a vzdělávání zaměstnanců ve společnosti
  • Tvorba a koordinace plánů vzdělávání
  • Samostatné sestavování školení
  • Zodpovědnost za systém hodnotících rozhovorů
  • Řízení provozu dvou tréninkových center (Praha, Brno)
  • Spolupráce se zahraniční centrálou
  • Sledování aktuálních trendů v oblasti rozvoje a vzdělávání
  • Příprava AC/DC

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxi v oblasti rozvoje a vzdělávání zaměstnanců
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni (komunikace se zahraniční centrálou)
  • Prezentační a lektorské dovednosti
  • Otevřenou, komunikativní, organizačně schopnou osobnost odolnou vůči stresu
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • Zajímavou a různorodou práci v dynamickém týmu
  • Až 5 týdnů dovolené
  • Zaměstnanecké slevy
  • Příspěvek na stravování
  • Mobilní telefon i k soukromým účelům
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • Místo výkonu práce: Praha východ