JUNIOR JAVA DEVELOPER

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máš velké ambice a chceš se stát ostříleným Java vývojářem? Máš zájem se učit od špičkových programátorů, pracovat s moderními technologiemi a přispívat na vývoji inovativního produktu? Pošli mi své CV a já se ti ozvu!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vývoj softwaru v jazyce Java
  • Agilní vývoj podnikových a webových aplikací
  • Spolupráce s dalšími týmy vývojářů
  • Psaní potřebné dokumentace spojené s vývojem

Co požadujeme?

  • Znalost Java EE
  • Zkušenost se Spring frameworkem výhodou
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Zájem učit se a pracovat na sobě

Co nabízíme?

  • Rozsáhlý systém dalšího vzdělávání
  • Jazykové kurzy
  • Práce s inovativními technologiemi
  • Teambuildingové akce a přátelský kolektiv
  • Příjemné pracovní prostředí

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.