VEDOUCÍ ELEKTROZKUŠEBNY

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte vzdělání v oboru elektro a platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb. §8? Jste organizačně schopný, technicky zdatný a máte praxi s vedením lidí? Domluvíte se anglicky? Pak hledáme právě Vás! Česká společnost s dlouholetou tradicí hledí pracovníka na pozici: VEDOUCÍ ELEKTROZKUŠEBNY (35 - 45.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za kvalitu prováděných zkoušek
  • Vedení týmu pracovníků
  • Stanovování zkušebních metod
  • Tvorba projektů a norem
  • Spolupráce na řešení reklamací

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v oboru elektro
  • Praxi na obdobné pozici min. 3 roky
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb. §8
  • Organizační schopnosti, týmového hráče

Co nabízíme?

  • Zajímavou práci ve společnosti s tradicí
  • Týden dovolené navíc
  • Stravování ve firmě
  • Příspěvek na životní pojištění
  • Místo výkonu práce: Brno - město

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu electro@acjobs.cz.