SEŘIZOVAČ VÝROBNÍCH STROJŮ

Neaktivní nabídka

23000 - 25000 Kč

Máte zkušenosti se seřizováním výrobních linek či jiných průmyslových strojů nebo zařízení? Hledáte práci, která Vás bude bavit a domů půjdete s čistou hlavou? Chcete pracovat v přátelském kolektivu? Pak nám určitě pošlete svůj životopis na níže uvedený kontakt! Pro českou výrobní společnost, která své výrobky vyváží do celého světa, hledáme posilu na pozici: SEŘIZOVAČ VÝROBNÍCH STROJŮ

Pracovní náplň

  • seřizování a kontrola přidělených linek a strojů
  • drobné úpravy a následné kontroly
  • údržba stroje
  • komunikace s nadřízeným

Co požadujeme?

  • vzdělání technického směru
  • praxi na podobné pozici uvítáme
  • zkušenosti z výrobní společnosti
  • orientaci ve výrobní dokumentaci

Co nabízíme?

  • možnost kariérního postupu
  • 5 týdnů dovolené
  • stálou pracovní dobu a volné víkendy
  • příspěvek na penzijní pojištění

  • místo výkonu práce: okres Hradec Králové