MARKETINGOVÝ SPECIALISTA – IT SPOLEČNOST

mzdové ohodnocení

Zlínský kraj

Orientujete se na poli marketingu a chcete ukázat co umíte? Dokážete zmapovat trh i konkurenci a přinést kreativní nápady? Chcete se stát součástí dynamicky se rozvíjející společnosti? Pak hledáme právě Vás! Významná IT společenost, lídr v oblasti inovací hledá kolegu/kolegyni do týmu na pozici: MARKETINGOVÝ SPECIALISTA – IT SPOLEČNOST

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Plánování marketingové strategie
  • Analýza trhu a mapování konkurence
  • Úzká spolupráce s obchodním oddělením a vývojáři
  • Návrh a vyhodnocování vhodných komunikačních prostředků
  • Zodpovědnost za marketingové aktivity
  • Vyhledávání obchodních a marketingových příležitostí

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání (technický směr/marketing výhodou)
  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Anglický jazyk alespoň na středně pokročilé úrovni (zpracování materiálů a psaní textů v AJ)
  • Kreativitu a inovativní přístup
  • Smysl pro design a grafické proporce, profesionalitu, samostatnost, komunikativnost

Co nabízíme?

  • Kreativní práci v týmu profesionálů
  • Dovolenou navíc
  • Obědy na pracovišti nebo stravenky
  • Možnost podílet se na zajímavých projektech
  • Jazykové vzdělávání
  • Příspěvek na sport a rekreaci
  • Místo pracoviště: Zlín (1-2x týdně dojíždění do Prahy)