SPECIALISTA MARKETINGU – ZLÍN

mzdové ohodnocení

Zlín

Je marketing to, co Tě baví a rád/a by ses dál realizoval/a v tomto oboru? Jsi strategický hráč, máš zajímavé nápady a dokážeš stát v čele projektů? Chceš se stát součástí týmu profesionálů, kteří se mohou pyšnit svými výsledky? Tak nám neváhej zaslat svůj životopis! Úspěšná společnost působící v oblasti informačních technologií hledá posilu do týmu na pozici: SPECIALISTA MARKETINGU – ZLÍN

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vytváření a realizování marketingové strategie
  • Průzkum trhu a konkurence
  • Spolupráce s obchodem a vývojáři
  • Marketingová komunikace
  • Zodpovědnost za vyhodnocování marketingových aktivit
  • Mapování obchodních a marketingových možností

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání
  • Praxi v oblasti marketingu velkou výhodou
  • Anglický jazyk alespoň na středně pokročilé úrovni (psaní textů v AJ)
  • Zájem o inovaci nových technologií
  • Komunikativní a prezentační dovednosti, smysl pro design, kreativitu

Co nabízíme?

  • Zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Až 5 dní volna navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Jazykové kurzy
  • Společenské a sportovní firemní akce
  • Místo pracoviště: Zlín (1-2x týdně dojíždění do Prahy)