SEŘIZOVAČ SOUSTRUHU

Neaktivní nabídka

18000 - 20000 Kč

mzdové ohodnocení

Kraj Vysočina

Láká Vás pracovat s moderními stroji na pozici SEŘIZOVAČ SOUSTRUHU v okrese Havlíčkův Brod? Máte praxi s obsluhou klasického soustruhu? Pak hledáme právě Vás! Stabilní výrobní společnost, která se zabývá zpracováním kovů na zakázku, hledá novou posilu na pozici: SEŘIZOVAČ SOUSTRUHU

Pracovní náplň

  • zpracování nerezi dle technické dokumentace
  • obsluha a údržba soustruhu
  • řešení případných technických problémů (zmetkovitost)
  • seřizování stroje dle požadavků

Co požadujeme?

  • SOU nebo SŠ ve strojírenském oboru
  • zkušenosti s obsluhou klasického soustruhu
  • orientaci v technické dokumentaci
  • důraz na přesnost a na kvalitu
  • ochotu pracovat na směny

Co nabízíme?

  • zajímavou práci ve stabilní společnosti
  • nestereotypní práci na moderních zařízeních
  • propracované zaškolování a vzdělávání
  • příspěvek na stravování, dovolená navíc
  • firemní půjčky, příspěvek na životní pojištění
  • místo výkonu práce: okres Havlíčkův Brod