HLAVNÍ INŽENÝR KVALITY

Neaktivní nabídka

39000 - 42000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomoucký kraj

Máte zkušenosti s řízením jakosti ve výrobní firmě? Hledáte stabilní firmu se zajímavým produktem, kde byste mohl/a uplatnit své zkušenosti? Potom jste ji našli! Strojírenský provoz na Olomoucku hledá kolegu na pozici: HLAVNÍ INŽENÝR KVALITY

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Řízení procesů vstupní, mezioperační a výstupní kontroly včetně metrologie
  • Iniciace nápravných a preventivních opatření
  • Hodnocení dodavatelů, provádí dodavatelské audity
  • Řízení menšího týmu podřízených

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání strojírenské/technické
  • zkušenost s kontrolou kvality
  • praxe ve strojírenství
  • znalost ISO 9001, 5S, FMEA
  • znalost anglického jazyka alespoň na úrovni B1

Co nabízíme?

  • práci na hlavní pracovní poměr
  • nadstandardní prémiové složky mzdy
  • 25 týdnů dovolené
  • stravenky
  • firemní akce
  • odměny za zlepšovatelství
  • firemní vzdělávání
  • místo výkonu práce: okres Olomouc