VÝVOJÁŘ .NET - JUNIOR

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máš dobré nápady a chceš pracovat na unikátních projektech? Rád překonáváš nové výzvy? Chceš pracovat v příjemném prostředí start-upu? Potom nám určitě pošli životopis ještě dnes! Společnost IQ HUB je moderní studio, které se nikdy nesmíří s průměrností, stereotypem a špatnou kávou.

Pracovní náplň

  • Vývoj webových služeb a aplikací
  • Realizace vlastních nápadů do projektu
  • Vývoj pomocí metodologie SCRUM
  • Kreativní práce, která nikdy není rutinou
  • Učit se od zkušených kolegů a zároveň přinášet nové nápady do týmu

Co požadujeme?

  • Programováni v jazyce C#.NET, vhodné pro absolventy
  • Angličtina na úrovni čtení technické dokumentace
  • Zkušenosti s databázi Oracle výhodou
  • Zájem o nové technologie, ochotu učit se

Co nabízíme?

  • Práci v rychle rostoucí společnosti v přátelským kolektivu
  • Možnost práce z domova (Home Office)
  • 5 týdnů dovolené
  • Jazykové kurzy
  • Pohodovou kancelář v centru Brna

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.