Programátor ERP

mzdové ohodnocení

Blansko

Baví tě programování a chceš pracovat na zajímavých projektech? Máš analytické myšlení a skvělé nápady? Vyhovuje ti pružná pracovní doba? Neváhej a pošli nám svoje CV! Programátor ERP

Pracovní náplň

  • Návrh a vytváření nového software
  • Analýza požadavků zákazníka a hledaní nejlepšího řešení
  • Odhad náročnosti zakázky
  • Denně komunikovat s konzultanty a obchodníky

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v technickém oboru
  • Základní komunikativní znalost AJ
  • Zkušenosti s programováním v jazyku Delphi
    výhodou
  • Znalost jazyka SQL
  • Řidičský průkaz B

Co nabízíme?

  • Pružnou pracovní dobu
  • Spoustu benefitů (sick days, příspěvek na dopravu, stravenky, atd.)
  • Práci v moderním prostředí v přátelském kolektivu,
    který Vás vždy podrží
  • Zázemí silné, stabilní společnosti, pro kterou jsou zaměstnanci na prvním místě
  • Jazykové kurzy

  • Místo pracoviště: Blansko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.