VÝVOJOVÝ TECHNOLOG - TEXTILIE

Neaktivní nabídka

od 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubický kraj

Máte vysokoškolské vzdělání technického směru a hledáte zajímavé uplatnění v oblasti technologie výroby textilií? Ovládáte angličtinu na pokročilé úrovni a bez problému dokážete komunikovat i v rámci odborných témat? Hledáte mezinárodní prostředí a zodpovědnou práci, která je výzvou? V tom případě na nic nečekejte a zašlete nám svoje CV, máme pro Vás tuto skvělou pracovní příležitost: VÝVOJOVÝ TECHNOLOG - TEXTILIE (OD 25 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • aktivní práce na rozvoji stávajících produktů
  • spolupráce na racionalizaci a zlepšování výroby
  • zpracování podkladů pro nové výrobky
  • aktualizace výrobních předpisů
  • poskytování technické podpory obchodníkům

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání technického směru (textilní, chemická)
  • pokročilou znalost anglického jazyka slovem a písmem
  • znalost ISO 9000, další výhodou (ISO 14001, ISO/TS 16949)
  • zkušenosti z oblasti vývoje, proaktivní přístup a technické dovednosti
  • řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • perspektivní práci na HPP
  • bonusy a věrnostní odměny
  • závodní stravování, firemní akce
  • příspěvek na volnočasové aktivity
  • místo výkonu práce: Pardubický kraj