FINANČNÍ MANAGER

Neaktivní nabídka

80000 - 140000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte dlouholeté zkušenosti s finančním řízením výrobní společnosti a za čísly vidíte i souvislosti? Pošlete Vaše CV ještě dnes!! Významná výrobní firma se zahraniční účastí hledá zkušeného člověka na pozici FINANČNÍ MANAGER

Pracovní náplň

  • řízení oddělení účtárny, controllingu a IT
  • zodpovědnost za zpracování účetních závěrek v souladu s IFRS standardy
  • nastavování finanční politiky a finančních toků společnosti
  • zodpovědnost za hodnocení provozního výsledku hospodaření
  • pravidelné vyhodnocování finančních ukazatelů, správnost cenových kalkulaci
  • analýza finančních výkazů, analýza investic
  • pravidelný reporting na centrálu

Co požadujeme?

  • praxi s řízením financí a controllingu ve společnosti z oblasti automotive- PODMÍNKOU
  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • velmi dobrou znalost Anglického jazyka- denní komunikace, Německý jazyk výhodou
  • zkušenosti s obchodováním na burze
  • zkušenost z auditorské společnosti
  • dobrou znalost účetnictví
  • výhodou je znalost účetních standardů IFRS

Co nabízíme?

  • práci v mezinárodním prostředí
  • stát se součástí vrcgolového managementu a podílet se na strategických rozhodnutích
  • služební automobil i pro soukromé účely
  • roční bonus
  • notebook, telefon, možnost cestovat
  • závodní stravování
  • příspěvek na sport a kulturu

  • místo výkonu práce: jižní část Brna