VEDOUCÍ PRACOVNÍK VE VÝROBĚ

Neaktivní nabídka

40000 - 47000 Kč

Pracujete rádi ve výrobě a máte zkušenosti s vedením pracovního týmu? Plánování, optimalizace a výrobní plán Vám nejsou cizí pojmy a rádi byste řídili divizi zaměřenou na automotive? Pojďte do toho s námi! Klademe důraz na technicky zdatné jedince, kteří jsou zkušení a umí se orientovat na zákazníka. Na Váš životopis se budeme těšit! Perspektivní výrobní společnost s nadnárodní působností, která se zabývá obráběním a dalšími úpravami v automotive, hledá nové šikovné spolupracovníky do svých řad na pozici: VEDOUCÍ PRACOVNÍK VE VÝROBĚ (40 – 47. 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Dohlížení na celý proces kvality výroby a řešení nastalých problémů
  • Řízení a zodpovědnost za svěřenou divizi AUTOMOTIVE
  • Komunikace a orientace na zákazníka
  • Zodpovědnost za optimalizaci výroby
  • Efektivní plánování všech objednávek

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v technické oblasti výhodou
  • Pokročilá znalost anglického jazyka - denní písemná i ústní komunikce
  • Zkušenosti s řízením a organizací výrobního oddělení
  • Velmi dobrou znalost práce s PC (MS Office) zejména Excel
  • Znalost automotive požadavků a norem výhodou

Co nabízíme?

  • Dobrý kolektiv a příjemnou pracovní atmosféru
  • Možnost rozvoje a získání zkušeností z prostředí výrobní firmy
  • Firemní společenské akce
  • Závodní stravování

  • Místo výkonu práce: Severní část Jihomoravského kraje