SENIOR NÁKUPČÍ - STROJÍRENSTVÍ

Neaktivní nabídka

40000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomoucký kraj

Pohybujete se v oblasti nákupu již několik let a nyní hledáte příležitost profesního růstu? Anglický jazyk využíváte na denní bázi? Zašlete nám svůj životopis a staňte se senior nákupčím v mezinárodní firmě! SENIOR NÁKUPČÍ - STROJÍRENSTVÍ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Výběr dodavatelů
  • Objednávání materiálu pro společnost
  • Řízení nákupních aktivit a kontrola průběhu
  • Vyjednávání obchodních podmínek
  • Denní komunikace v anglickém jazyce
  • Příležitostné služební cesty

Co požadujeme?

  • Alespoň středoškolské vzdělání technického, nebo ekonomického zaměření
  • Zkušenosti s činností technického nákupčího
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Komunikativnost

Co nabízíme?

  • Zajímavou pracovní náplň
  • Možnost kariérního posunu
  • Prostor pro vlastní rozvoj
  • Pružnou pracovní dobu
  • Příspěvky na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Místo výkonu práce: Olomoucký kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.