SUPPORT PORJEKTOVÉHO MANAGEMENTU s AJ/NJ PRAHA

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Mluvíte plynně anglicky a německy? Rádi byste jednou měsíčně jezdili na služební cestu do Německa? Máte praxi s podporou týmu v oblasti projektového managementu? Pak hledáme právě Vás! Nadnárodní rostoucí společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: SUPPORT PORJEKTOVÉHO MANAGEMENTU s AJ/NJ PRAHA 30-40.000 Kč

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Podílení se na realizaci a zavádění nového SW
  • Plánování a organizování projektových schůzek
  • Administrativní podpora projektů
  • Denní komunikace s účastníky projektů v anglickém i německém jazyce
  • Řešení ad hoc požadavků českého i německého projektového týmu

Co požadujeme?

  • Min. středoškolské vzdělání
  • Pokročilou znalost anglického a německého jazyka
  • Optimistický postoj a orientaci na zákazníka
  • Velmi dobrou znalost MS Excel a MS Power Point
  • Dynamičnost, komunikativnost, zodpovědnost, organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • Práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
  • Možnost občasné práce z domova
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Vzdělávací a jazykové kurzy
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Stravenky
  • Nástup začátkem PROSINCE 2017 PODMÍNKOU
  • Místo výkonu práce: Praha 5

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.