FIRMWARE PROGRAMÁTOR - SENIOR

45000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Ostrava

Jste zkušený vývojář a programátor embedded systémů? Ovládáte na odborné úrovni programovací jazyk C/C++? Umíte komunikovat v angličtině a chcete zažít novou výzvu? Pak jste náš člověk! Nadnárodní společnost hledá do svého týmu zkušeného kandidáta pro pozici: FIRMWARE PROGRAMÁTOR - SENIOR

Reagujte! Budete mezi prvními.
Vybrali jste si zaměstnavatele, který využívá nejmodernějších technologií!

Pracovní náplň

  • Programování a vývoj embedded systémů v jazyce C/C++ na architektuře ARM s RF procesory
  • Návrhy nového programového řešení a spolupráce při jeho testování
  • Vedení menšího týmu juniorů
  • Komunikace s centrálou v USA v anglickém jazyce

Co požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání, elektronika, IT,...
  • Praktické zkušenosti s designem a vývojem v C/C++ alespoň 3 roky
  • Pokročilou znalost anglického jazyka
  • Silné analytické a organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • Práci na zajímavém nadnárodním projektu
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvek na dopravu a stravování

  • Místo výkonu práce: Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!