BRUSIČ/KA – RUČNÍ BROUŠENÍ

Neaktivní nabídka

16000 - 20000 Kč

mzdové ohodnocení

Hradec Králové

Máte smysl pro detail? Vidíte i minimální nepřesnost či nedokonalost? Víte, co obnáší ruční broušení lakovaných materiálů? Chcete pracovat ve významné společnosti s tradicí na mezinárodním trhu? Jediné, co musíte udělat, je odpovědět na tento inzerát! Výrobní společnost hledá, sídlící v Královéhradeckém kraji, hledá pracanta na pozici: BRUSIČ/KA – RUČNÍ BROUŠENÍ

Pracovní náplň

  • Práce se šmirglem nebo ruční bruskou
  • Broušení větších lakovaných dílů
  • Kontrola lakovaných dílů

Co požadujeme?

  • Dobrý zrak a šikovné ruce
  • Ochotu pracovat ve výrobní dílně
  • Vyučení
  • Pečlivost, samostatnost a loajalitu

Co nabízíme?

  • Zázemí silné a stabilní společnosti
  • Práci na jednu směnu
  • Přátelský kolektiv
  • 5 týdnů dovolené

  • Místo výkonu práce: Hradec Králové