TECHNIK DO VÝROBY

20000 - 22000 Kč

mzdové ohodnocení

Hradec Králové

Nevadí Vám fyzicky náročnější práce? Chcete se podílet na výrobě zajímavých výrobků? Baví Vás práce se dřevem a kovem? Hledáte samostatnou, ale velice důležitou pozici? Ozvěte se! Výrobní společnost hledá, sídlící v Královéhradeckém kraji, hledá posilu do týmu na pozici: TECHNIK DO VÝROBY

Pracovní náplň

    Náplň práce:
  • Příprava základní desky
  • Práce s nástroji k utahování kolíků
  • Natažení a utažení strun

Co požadujeme?

  • MANUÁLNÍ ZRUČNOST, FYZICKOU ZDATNOST
  • Ochotu pracovat v hlučnějším prostředí (pomůcky zajistíme)
  • Samostatnost, pečlivost
  • Vyučení

Co nabízíme?

  • Práci na 1 směnu
  • Stravenky
  • Týden dovolené navíc
  • Cílové prémie a odměny

  • Místo výkonu práce: Hradec Králové

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.