HR GENERALISTA

Máte zkušenosti s personálními procesy výrobní společnosti a domluvíte se v anglickém jazyce? Jste typ, co má rád ve věcech pořádek a vše si pečlivě organizuje? Pak jste to právě Vy, koho hledáme! Pojďte se realizovat do prosperující mezinárodní společnosti na Moravě. HR GENERALISTA

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zpracování personálních statistik
  • Kontrola správného plnění pracovně-lékařských prohlídek
  • Komunikace s firemním lékařem a zaměstnanci
  • Dohled nad správou firemních benefitů
  • Komunikace napříč odděleními společnosti a pravidelný reporting
  • Podílení se na ostatních personálních činnostech

Co požadujeme?

  • Minimálně středoškolské vzdělání
  • Zkušenosti z personalistiky, znalost pracovního práva
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Pokročilá znalost práce v MS Office (tvorba tabulek, grafů)

Co nabízíme?

  • Dlouhodobé zaměstnání
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. mzda
  • Možnost osobního rozvoje a profesního růstu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Jazykové vzdělávání
  • Lokalita: Olomoucký kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.