MĚŘÍCÍ TECHNIK S PRAXÍ

Neaktivní nabídka

22000 - 30000 Kč

Chtěli byste uplatnit svůj potenciál pro práci v automobilovém průmyslu? Už jste se setkali s měřícími přístroji Wenzel nebo Zeiss? Pak nám bez váhání zašlete svůj životopis! Významná výrobní společnost, sídlící v Libereckém kraji, hledá do svého týmu pracovníka na pozici:

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Kontrola přesných výrobků na 3D měřícím přístroji, vč. pravidelných kalibrací
  • Péče o svěřené kontrolní prostředky
  • Práce s technickými dokumenty
  • Samostatná a pečlivá práce

Co požadujeme?

  • SŠ v oboru technika či strojírenství
  • Orientaci ve strojní výkresové dokumentaci
  • Znalost a praxi s 3D měřícími přístroji
  • Základní znalost anglického či německého jazyka
  • Technické myšlení

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní zahraniční společnosti
  • Možnost se dále rozvíjet
  • Zaměstnanecké benefity – firemní volání, slevy na bankovní produkty a elektroniku
  • Stravenky v hodnotě 100 Kč
  • Až 5 týdnu dovolené

  • Místo výkonu práce: Liberecký kraj