ROBOTIK – I PRO ABSOLVENTY!

mzdové ohodnocení

Teplice

Máte vzdělání v oboru elektro či automatizace, ovládáte alespoň základy angličtiny a chcete se rozvíjet v oblasti robotiky? Hledáme Robotiky i absolventy!!! Pak hledáme právě VÁS!!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • návrhy technických vylepšení robotických technologií – optimalizace výrobních cyklů aj.
  • neustálé zlepšování technologií v oblasti automatizace - výrobní linky, robotická pracoviště atd.
  • řízení, plánování preventivní údržby, oprav a výměn robotických systémů
  • spolupráce při vývoji nových investičních celků s robotickými pracovišti
  • tvorba technické dokumentace - manuály, návodky atd.
  • komunikace s ostatními výrobními závody společnosti v rámci celého světa

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ v oblasti elektro či automatizace
  • vyhl. 50/1978 sb.
  • alespoň základy AJ
  • ŘP sk. B
  • aktivní přístup, ochotu učit se
  • výhodou je praxe v oblasti robotiky nebo PLC programování

Co nabízíme?

  • 13. a 14. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • vzdělávací školení
  • závodní stravování
  • kafetérie
  • sick days
  • hledáme muže i ženy
  • místo výkonu práce: Teplicko