PRŮMYSLOVÝ INŽENÝR VE VÝROBĚ

40000 - 50000 Kč

Máte zkušenosti s navrhováním, optimalizací a nastavováním výrobních procesů dle KAIZEN či LEAN? Dovedete analyzovat problémy a nalézt ta nejlepší řešení? Máte zkušenosti s vedením týmů? Pak hledáme právě Vás! Nadnárodní výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: PRŮMYSLOVÝ INŽENÝR

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Kompletní řízení procesů ve výrobním podniku
  • Identifikace a řešení problémů (náklady, řízení dodavatelů, dodávky, vývoj nových produktů aj.)
  • Zefektivňování realizace jednotlivých projektů
  • Analýza a optimalizace pracovních cyklů
  • Vedení týmu

Co požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání (technické zaměření)
  • Angličtinu na velmi dobré úrovni
  • Praxi na obdobné pozici
  • Lean / Kaizen znalosti výhodou
  • MS Office – uživatelskou znalost
  • Zodpovědnost, spolehlivost, cílevědomost

Co nabízíme?

  • Kvartální bonusy
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění (poměrná část ze základní mzdy)
  • Týden dovolené navíc
  • Dotované stravování
  • Firemní školku
  • Multisport kartu
  • Nástup: možný IHNED (NEBO DLE DOMLUVY)
  • Místo výkonu práce: Střední Čechy (20 minut od Prahy SZ)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.