KONSTRUKTÉR – I JUNIOR

Neaktivní nabídka

23000 - 33000 Kč

Máte zkušenosti v oblasti strojní konstrukce? Chtěl/a byste se rozvíjet v kreativním prostředí a hovořit anglicky Vám nedělá problém? Potom jste tady správně! Rozvíjecící se výrobní společnost hledá do svého týmu konstruktérů vhodného kandidáta na pozici: KONSTRUKTÉR – I JUNIOR (23-33.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Konstrukce výrobků ve strojírenství
  • Tvorba návrhů v konstrukčních programech
  • Práce s technickými výkresy a dokumentací
  • Podílení se na zajímavých projektech
  • Spolupráce se zákazníky a partnery (včetně zahraničních)

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ ve strojírenství
  • Zkušenosti s konstrukcí (alespoň ze školy)
  • Znalost anglického jazyka na mírně pokročilé úrovni
  • Zkušenost s konstrukčními programy
  • Ochotu se dále rozvíjet a učit se novým věcem
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • Dynamické a kreativní prostředí firmy
  • Účast na zahraničních projektech
  • Zajímavé finanční ohodnocení a prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Jazykové kurzy a vzdělávání

  • Místo výkonu práce: Brno