CUSTOMER QUALITY ENGINEER

Neaktivní nabídka

30000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Domažlice

Máte SŠ nebo VŠ technického směru a zkušenosti se zákaznickou kvalitou? Domluvíte se anglickým nebo německým jazykem? Znáte nástroje kvality? Neváhejte nám zaslat životopis! Mezinárodní výrobce komponentů do automobilového průmyslu, hledá kolegu na pozici: CUSTOMER QUALITY ENGINEER

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Komunikace se zákazníky, vyjasnění požadavků
  • Spolupráce na auditech - procesních, zákaznických a odstranění nedostatků
  • Posuzování rizik stávajících nebo změněných produktů - FMEA
  • Spolupráce na analýzách reklamovaných dílů
  • Komunikace napříč všemi odděleními

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ ideálně technického směru
  • Znalost zákaznické kvality v prostředí automotive
  • Znalost anglického nebo německého jazyka
  • Znalost ISO/TS 16949 a VDA 6.3
  • Technické a analytické schopnosti

Co nabízíme?

  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Možnost podílet se na nových projektech
  • Občasné cestování
  • Pružnou pracovní dobu
  • Příspěvek na dojíždění
  • Motivační systém odměňování včetně bonusů
  • 25 dní dovolené

  • Lokalita: Jihozápadně od Plzně - cca 35 min.