ÚDRŽBÁŘ STROJŮ - ELEKTRO

Neaktivní nabídka

od 27000 Kč

Máte zkušenosti s údržbou strojních a elektronických zařízení? Máte platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb., §6? Chcete pracovat ve společnosti, která má silné zázemí a nabídne Vám řadu zajímavých benefitů? Práce na ranní a odpolední směnu (8h) Vám vyhuvuje? Pokud cítíte, že je čas na profesní změnu, tak tohle je Vaše příležitost. Stačí mi zaslat Váš životopis! Stabilní mezinárodní společnost hledá nového člověka do svého týmu na pozici: ÚDRŽBÁŘ STROJŮ - ELEKTRO (od 27.000 Kč výše)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Servis elektronických a strojních zařízení
  • Opravy strojních zařízení i závad na budovách
  • Zjišťování neelektrických i elektrických hodnot
  • Zodpovědnost za správnost dokumentace
  • Pravidelné prohlídky podle harmonogramu

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ vzdělání, obor elektro
  • Nutností je vyhláška č. 50/1978 Sb., §6
  • Zkušenosti se servisem strojních zařízení podmínkou
  • Zkušenosti s elektronikou
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Jazykové kurzy
  • Možnost kariérního postupu
  • Práci v silné mezinárodní firmě
  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.