C++ PROGRAMÁTOR

Neaktivní nabídka

45000 - 70000 Kč

Je pro Vás zajímavá práce, kde můžete získat i 100% Home office? Máte zkušenosti s programovacím jazykem C++? Chtěl/a byste pracovat v prostředí mezinárodní firmy? Pak nám zašlete životopis ještě dnes! C++ PROGRAMÁTOR

Pracovní náplň

  • Vývoj SW pro papírenský průmysl
  • Udržování funkcionalit
  • Tvorba nového kódu a jeho správa
  • Integrace na SAP

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v oblasti informatiky
  • Komerční zkušenost s jazykem C++
  • Schopnost komunikovat v anglickém jazyce
  • Samostatnost, spolehlivost a kreativitu

Co nabízíme?

  • Možnost 100% Home office
  • Pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené
  • Vzdělávací a jazykové kurzy
  • Firemní benefity

  • Místo výkonu práce: Brno nebo Ostrava