PŘÍLEŽITOST PRO ABSOLVENTY VŠ ELEKTROTECHNICKÉ

Neaktivní nabídka

25000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Chceš stát u zrodu nových, moderních a luxusních výrobků? Rád bys využil své znalosti z elektroniky a spolupracoval při vývoji nebo testování? Ovládáš angličtinu a chceš jazyky při práci využívat a zdokonalovat se? Pokud chceš pracovat v mezinárodní společnosti, která si zakládá na rozvíjení potenciálu svých zaměstnanců a dává prostor pro jejich nápady a inovace, tak se chop této příležitosti a zašli mi svůj životopis! Společnost nyní nabízí pracovní: PŘÍLEŽITOST PRO ABSOLVENTY VŠ ELEKTROTECHNICKÉ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Záleží, co tě baví
  • Vývoj, testování nebo koordinace projektů
  • Spolupráce s mateřskou společností
  • Komunikace se zákazníky

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání oboru elektro
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • Chuť se rozvíjet
  • Samostatný, zodpovědný přístup

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu - ta je samozřejmostí
  • Moderní pracovní prostředí, kde se skvěle pracuje
  • Možnost zlepšení angličtiny
  • Rozvoj a seberealizaci
  • Mladý pracovní kolektiv
  • Místo výkonu práce: Praha-východ