DATOVÝ ANALYTIK V LOGISTICE s NJ a AJ, Německo

Neaktivní nabídka

30000 - 42000 Kč

mzdové ohodnocení

Německo

Láká Vás půlroční až roční placená stáž v zahraničí? Máte zkušenosti s kontrolou a zpracováním rozsáhlých souborů dat? Zajímá Vás oblast logistiky? Dokážete komunikovat v německém i anglickém jazyce na denní bázi? Pak hledáme právě Vás! Mezinárodní rostoucí společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: DATOVÝ ANALYTIK V LOGISTICE NJ a AJ, Německo (30-42.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Práce s rozsáhlými interními databázemi
  • Pravidelné zpracovávání analýz
  • Kontrola elektronických dat zejména logistických dodavatelů
  • Nastavení kvality reportingu prostřednictvím komunikace s dodavateli
  • Vyhodnocování získaných dat, reporting
  • Obstarávání daňových hlášení pro finanční úřad

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Německý jazyk na velmi dobré úrovni (denní využití)
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni (denní využití)
  • Zkušenosti v oblasti účetnictví a financí výhodou
  • Znalost MS Excel (Access výhodou)
  • Kladný vztah k práci s daty, čísly, databázemy
  • Zodpovědnost, pečlivost, samostatnost

Co nabízíme?

  • Práci v mezinárodní dynamicky se rozvíjející společnosti
  • 5 týdnů dovolené a další dny volna navíc
  • Odborné zaškolení
  • Mezinárodní pracovní tým
  • Občasný home office
  • Stravenky
  • Zajištění ubytování v Erlangenu
  • Nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • Místo výkonu práce: Německo, Erlangen (6-12 měsíců, poté bude místo výkonu práce Praha)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.