NÁKUPČÍ A OPERÁTOR TECHNICKÝCH SKLADŮ S AJ

Neaktivní nabídka

22000 - 28000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Komunikace s dodavateli a nákup technických komponent je Vašim denním chlebem? Umíte se domluvit anglicky a chtěl/a byste se dál realizovat a růst v nadnárodní společnosti? Pak nám neváhejte zaslat Váš životopis. Strojírenská výrobní společnost, zabývající se výrobou komponentů pro automobilový průmysl, hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici: NÁKUPČÍ A OPERÁTOR TECHNICKÝCH SKLADŮ S AJ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zajištění nákupu technických komponentů (náhradních dílů do strojů, průmyslových olejů a nástrojů)
  • řízení a kontrola skladových zásob- účast při inventurách
  • komunikace s dodavateli (českými i zahraničními)
  • zadávání dat do interního informačního systému
  • spolupráce s technickým týmem
  • administrativní práce

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání
  • zkušenosti v oblasti nákupu technických komponent, řízení zásob a skladů
  • znalost anglického jazyka alespoň na středně pokročilé úrovni
  • uživatelskou znalost MS Office (Outlook, Excel)
  • dobré komunikační, organizační a vyjednávací dovednosti
  • schopnost týmové spolupráce
  • řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • po zkušební době smlouvu na dobu neurčitou
  • 25 dní dovolené
  • stravenky
  • vzdělávací kurzy angličtiny
  • možnost profesního růstu
  • nové a moderní pracoviště
  • širokou škálu zaměstnaneckých benefitů
  • možnost nástupu ihned
  • místo výkonu práce: Brno - Slatina