MECHATRONIK – KONSTRUKTÉR S ANGLIČTINOU

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

Vystudoval si mechatroniku? Baví tě konstrukce a programování PLC? Máš vyhlášku a domluvíš se anglicky? Chceš profesně růst a poznat nové technologie? Pošli svůj životopis a nech to na nás! Mezinárodní výrobní společnost, která na trhu něco znamená, sídlící v Pardubickém kraji, hledá posilu na pozici: MECHATRONIK – KONSTRUKTÉR S ANGLIČTINOU

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Návrh a konstrukce jednoúčelových strojů
  • Naprogramování navržených strojů
  • Zavádění nových technologií
  • Spolupráce s výrobou

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání, obor - mechatronika
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Orientaci v programování PLC Simatic
  • Platnou vyhlášku 50/78 Sb.
  • Ochotu se učit a vzdělávat

Co nabízíme?

  • Dynamický kolektiv v moderním prostředí
  • 25 dnů dovolené
  • Možnost Home Officu
  • Možnost ubytování v blízkosti firmy
  • Každoroční navyšování mezd

  • Místo výkonu práce: okres Ústí nad Orlicí

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.