HR Specialista- náborář

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Jste rádi v kontaktu s lidmi a máte již nějaké zkušenosti v oblasti náboru či administrativy a rádi byste se dále rozvíjeli a podíleli se na zajímavých projektech v oblasti HR? Potom jste to VY, koho by mohla zajímat pozice HR SPECIALISTA-NÁBORÁŘ Mezinárodní společnost hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici: HR SPECIALISTA-NÁBORÁŘ (23-27.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • zaštítění kompletního procesu náboru
  • specifikace hledaných pozic, tvorba inzerce
  • vedení pohovorů s uchazeči
  • péče o zaměstnance v průběhu celého působení ve firmě
  • práce s interním systémem, příslušná administrativa

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenosti v oblasti náboru či HR administrativy
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • znalost práce se sociálními sítěmi a MS Office
  • zájem a zápal pro oblast HR, cit pro práci s lidmi

Co nabízíme?

  • zajímavou práci v mezinárodní společnosti
  • dotované stravování
  • slevu na dovolenou
  • flexibilní pracovní dobu
  • další odborné a jazykové vzdělávání, profesní růst

  • místo výkonu práce: jižní část Prahy